LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Darbību tīmekļa vietnē www.mmstudija.lv uztur, koordinē un organizē SIA MM STUDIJA, Reģ. Nr. 40003974419, Juridiskā adrese - Buļļu ielā 42-1, Rīgā, LV-1055, turpmāk šo noteikumu tekstā šī vietne tiks apzīmēta ar MM STUDIJA.

MM STUDIJA sniegtie informatīvie pamatpakalpojumi ir bezmaksas, bet MM STUDIJA sniegtie tehniskie, specifiskie vai cita veida pakalpojumi, kā arī MM STUDIJA partneru piedāvātie pakalpojumi, kas tiek izplatīti vai sniegti, izmantojot MM STUDIJA tīmekļa vietni, var tikt sniegti par maksu.

MM STUDIJA vietnes lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura izmanto MM STUDIJA sniegtos pakalpojumus, apmeklē vietni un/vai iesūta vai ievieto (publisko) saturu.

Tīmekļa vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši katram pakalpojuma lietotājam neatkarīgi no tā, vai viņš ir izveido lietotāja kontu tīmekļa vietnē.

MM STUDIJA ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publiskotas vietnē.

Ja lietotājs neievēro šos noteikumus, atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības.

Ja lietotājs vēlas izmantot MM STUDIJA vietnē esošos materiālus, tas sazinās ar MM STUDIJA pārstāvjiem, rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Distances līguma noteikumi un atteikuma tiesības pircējiem izklāstītas mājas lapas sadaļā Distances līgums.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi lietotājs var iepazīties mājas lapas sadaļā Privātuma politika.