MM Studija ir vadības pakalpojumu un organizāciju attīstības risinājumu uzņēmums,  kas darbojas kopš 2006. gada. Mūsu zināšanas un pieredze uzkrāta, strādājot ar vairāk nekā 100 lielākiem un arī mazākiem Latvijas uzņēmumiem un to vadības komandām.

Mēs palīdzam biznesam veidot vienotu izpratni vadības komandā un ieviest pārbaudītus risinājumus ar cilvēcīgu pieeju un pozitīvām emocijām.

Māris Millers

SIA "MM Studija" dibinātājs un vadītājs. Biznesa treneris, pārmaiņu projektu vadītājs. 

1992. gadā absolvējis Latvijas universitātes Fizikas un Matemātikas fakultāti, ieguvis Maģistra grādu un Fiziķa-elektroniķa kvalifikāciju.

No 1995. gada janvāra līdz decembrim studējis Telekomunikāciju menedžmentu Lielbritānijā (Cable&Wireless College, Coventry, UK).

2005. gadā ieguvis Maģistra grādu (MBA) uzņēmējdarbības vadībā RTU Latvijas-Norvēģijas starptautiskajā maģistra studiju programmā "Inovācijas un uzņēmējdarbība".

2022. gada sākumā Rīgas Tehniskajā universitātē aizstāvēja savu promocijas darbu "Īpašnieku vadītu mazo un vidējo uzņēmumu pārvaldība" un ieguva Zinātnes doktora grādu (Ph.D.) ekonomikā un uzņēmējdarbībā.

10 gadus strādājis kopā ar starptautisku vadības komandu uzņēmumā SIA Lattelecom (1996-2006) kā Attīstības projektu vadītājs, Vadības grupas sekretārs, Uzņēmuma kvalitātes direktors, Biznesa attīstības direktors, Procesu direktors. Šajā laikā vadījis arī divus uzņēmuma biznesa plāna izstrādes ciklus un trīs organizācijas attīstības programmas.

2006. gadā izveidojis savu vadības apmācību un konsultāciju uzņēmumu (kopš 2007. gada SIA MM STUDIJA).

Kā moderators, konsultants un pārmaiņu projektu vadītājs strādājis ar vairāk nekā 100 Latvijas un Baltijas uzņēmumu vadības komandām pie uzņēmumu stratēģijas izstrādes, procesu uzlabošanas un organizāciju pārmaiņu projektiem.

2012. gadā izveidojis viedtālruņu lietotņu uzņēmumu "DriveWiz". Izstrādātas un palaistas tirgū kopbraukšanas lietotne "DriveWizMe" un jaunākā skolas vecuma bērnu komunikācijas lietotne "TriClick".

Kopš 2006. gada biznesa treneris "Komercizglītības centra" vadītāju profesionālās pilnveides programmā "Biznesa klase". Šajā programmā novadīti gandrīz divi simti semināru vairāk nekā 70 augstākā un vidējā līmeņa vadītāju grupām.

Kopš 2010. gada kā pasniedzējs vada kursu "Uzņēmējdarbība un biznesa plānošana" RTU Latvijas-Norvēģijas starptautiskajā maģistra studiju programmā "Inovācijas un uzņēmējdarbība" un kā vieslektors piedalās arī citās RTU IEVF mācību programmās.

Kā vieslektors vadījis nodarbības par biznesa plānošanu un biznesa modelēšanu universitātēs Nīderlandē (Inholland University of Applied Sciences) un Francijā (Pole Universitaire Leonard de Vinci).

Vadījis pieredzes apmaiņas, stratēģijas un biznesa attīstības seminārus Azerbaidžānas, Kazahstānas un Uzbekistānas nozaru asociācijām un uzņēmumiem.

Piedalījies kā biznesa plānošanas vadītājs vairākos investīciju piesaistes projektos gan privātā sektora uzņēmumos, gan publiskā sektora organizācijās.

Kā vieslektors, mentors vai žūrijas komisijas loceklis piedalījies daudzos jauno uzņēmēju apmācību projektos un biznesa ideju konkursos - "Ideju kauss", "Creazone 2.0", RTU Biznesa interešu klubs "Portfelis", "Riga-Cambridge Venture Camp" jauno uzņēmēju attīstības programma, TV biznesa šovs "Firmas noslēpums", "X-industriju hakatons", "Demola", "Līderis laukos", u.c.

Iespējams, varam palīdzēt arī jums:

e-pasts: [email protected]

Tālrunis: (+371) 29419866


Sūtīt ziņu


rekvizīti: 

 SIA „MM STUDIJA”

Juridiskā adrese: Buļļu ielā 42-1
Rīga LV-1055, Latvija
PVN reģ. Nr.: LV40003974419
A/S „Swedbank”, HABALV22
Nor. konts: LV61HABA0551018980946

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.